В Івано-Франківську прийняття програми “Молодь Прикарпаття” викликало бурхливі обговорення

 • Сьогодні, 21 грудня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова.

  На засіданні начальник управління молоді і спорту обласної державної адміністрації Ростислав Микитюк доповів з приводу програми «Молодь Прикарпаття». Він розповів, що програма розрахована на п’ять років і пройшла обговорення з громадськістю, в тому числі й у кожному районі.

  «Це зовсім нова, видозмінена програма, яка базується на шести пріоритетах: громадянськість і патріотизм, здоровий та безпечний спосіб життя, розвиток неформальної освіти, зайнятість та розвиток підприємницької діяльності молоді, соціальний захист та надання соціальної допомоги молоді, міжнародне співробітництво», – зазначив Микитюк.

  Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, виходячи з можливостей їх дохідної частини, та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

  Дмитро Дзвінчук обурився, що у програмі є чотири підрозділи, але на них не передбачено фінансування.

  «Тобто благородні наміри є, але тільки на папері», – підсумував він.

  DSC_0730

  А депутат обласної ради Сергій Адамович зазначив, що у програмі планується п’ять років проводити смолоскипну ходу молодіжних громадських організацій до Дня пам’яті Героїв Крут.

  «У вас виділені на це кошти. Але, можливо вони не захочуть ходити п’ять років зі смолоскипами, а захочуть щось змінити?», – наголосив Адамович.

  DSC_0724

  Крім того, він зазначив, що у програмі є залишки Радянського Союзу. Мова йде про навчання командирів та керівників трудових об’єднань. Однак Микитюк відповів, що тут маються на увазі молодіжні волонтерські об’єдання.

  Після тривалого обговорення, програму прийняли.

  DSC_0725

  Нагадаємо, що у Франківську розповіли, як буде розвиватися система освіти в області наступних вісім років.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!