У Франківську реалізовують п’ять проєктів, щоб зробити місто сучасним та комфортним

Івано-Франківськ має зараз п’ять грантових проєктів, які підготувало та реалізовує управління інвестиційної політики. Всі вони різнопланові та допомагають зробити місто сучаснішим та комфортнішим.

Перший проєкт – “Партнерство заради кліматичних змін” (166 603 тис. євро). Він передбачає закупівлю обладнання для Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу і встановлення двох електрозаправок на сонячних панелях в місті.

Другий проєкт – “STEM – Освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах” (144 тис. євро). Він передбачає закупівлю обладнання для трьох вищих професійних училищ, навчання для викладачів та міжнародне таборування для студентів ВПУ.

Третій проєкт – “Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN” (148 847 тис. євро). Відповідно до нього мають з’явитись три електрозаправки в місті. Також у Франківську організують пробіг електромобілів та форум сталої мобільності.

Четвертий проєкт – “Дунайська транскордонна співпраця URBforDAN” (213 675 тис. євро). Він передбачає оглядовий майданчик, паркувальну зону, вело СТО та маркування велотрас у с. Вовчинець.

П’ятий проєкт – “Назад до наших спільних коренів” (356 246 тис євро). Згідно з цим проєктом, у місті створять Музею зброї та проведуть фестиваль культурного різноманіття у палаці Потоцьких.

“Ще сім різних заявок перебувають на розгляді, а три – у процесі підготовки”, – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

До теми: у Франківську капітально ремонтують двір на Вовчинецькій

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!