У Франківську реконструюють ще один парк (фото)

 • В Івано-Франківській громаді поступово збільшують кількість зелених зон. Наразі триває реконструкція парку на вул. Молодіжній.

  Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

  За словами заступника міського голови Миколи Вітенка, найбільша це Меморіальний сквер, який займає площу 5,4 га, а парк Молодіжний займає 5,3 га.

  «Однак ми отримали лист від єпархії Української греко-католицької церкви про те, що вони готові відмовитися від постійного користування земельною ділянкою площею майже 1 га. Цю зону можна буде долучити до чинного парку. А згодом цю новодолучену рекреаційну зону облагородити. І це дозволить зробити красиву повноцінну найбільшу рекреаційну зону площею майже 6 га», – розповів Микола Вітенко.

  Як розповідає директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, наразі в парку «Молодіжний» відбувається друга черга реконструкції алейної мережі. Тому що це першочергова річ, яку потрібно зробити.

  «Далі ми будемо наповнювати його різними відпочинковими елементами, вуличними меблями, урнами, дитячі і спортивні майданчики, адже довкола є дуже багато мешканців з дітьми», – каже Руслана Василюк.

  Міський голова зізнається, роботи тут продовжуються поки дозволяють погодні умови.

 • «Тут заплановані доріжки, лавки, а наступного року – освітлення. Ще подивимося, які потрібні будуть додаткові роботи. Бо важливо, щоб у місті змінювався не тільки центральний парк. Крім того, наступного року нам передають землю поруч з монастирем, тому розширимо паркову зону, облаштуємо там теж громадський простір. Хочемо, щоб у місті було багато зелених зон, парків та скверів», – відмітив міський голова Руслан Марцінків.

  Читайте також: в Івано-Франківську відкрили новий сквер

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!