У Франківську розповіли про плани щодо ремонту доріг і дворів у Пасічній

 • В Івано-Франківську під час оперативної наради в міського голови Руслана Марцінківа розповіли про поточні та капітальні ремонти в мікрорайоні Пасічна та плани його розвитку.

  Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак розповів, що цього року на Пасічній планували відремонтувати сім міжбудинкових проїздів: на вулицях Тролейбусна 2,4,6 та Галицька, 100; на Витвицького, 28а, 30 та на Пасічна, 21: на вулиці Галицька, 142; біля будинків 114-124А на Галицькій та від будинку №1-3 на Тролейбусній до будинку №134 на Галицькій; на вулиці Горбачевського 1,7,9 та Хіміків, 6.

  Роботи на деяких об’єктах завершують, а на інших скоро будуть починати. Найбільшим об’єктом департаменту цьогоріч на Пасічній є реконструкція внутрішньобудинкових мереж електропостачання будинку №134 на Галицькій.

  «Найбільші проєкти, які у нас є – перехрестя вулиць Галицької, Горбачевського та Калуське Шосе», – сказав Смушак.

  Він пояснив, що поки що фінансування цього об’єкту немає. Проте він надіється, що згодом таки його реалізують. На це міський голова зазначив, що поки будують міст, цей проєкт ризиковано починати. Та й там великий рух транспорту, тому може бути проблемно.

  Також головний комунальник міста зазначив, що планувався ремонт території на вулиці Горбачевського а районі АС-2 та Української гімназії №1. Зокрема хотіли зробити новий заїзд на АС-2.

  Проте ще минулого року такі роботи коштували 10 мільйонів, зараз ціна, за словами Смушака, сягає десь 15 мільйонів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!