У Франківську розповіли про роботу “Електроавтотрансу” в 2018 році

 • Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

  Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів про основні досягнення підприємства за 2018.

  Так, 1 лютого було відкрито нову односторонню ділянку контактної мережі змонтовану в центральній частині міста по вулицях: Вовчинецька, Привокзальна, Лепкого. Це дозволило частково змінити рух тролейбусних маршрутів № 6 та № 8.

  2 квітня підприємство закрило тролейбусні маршрути № 1 та № 8, а тролейбусний маршрут № 3 продовжено до Обласної клінічної лікарні.

  Окрім того, 10 травня вдалось відкрити перший комунальний автобусний маршрут №27 «м-н «Каскад» – вул. І.Пулюя», на який виїхало шість низькопідлогових автобусів «Богдан». 9 серпня підприємство підписало договір із залученням кредитних та грантових коштів ЄБРР для закупівлі 29 низькопідлогових тролейбусів з можливістю короткочасного автономного ходу. Після цього КП провело тендер та підписало договір із Відкритим акціонерним товариством «Керуюча компанія холдингу «Беллкоммунмаш» про постачання 29 тролейбусів.

  Також «Електроавтотранс» провело тендер та підписало договір на постачання валідаторів, придбало та завершує налаштування переносних терміналів. Продовжує реєстрацію пільгових категорій мешканців Івано-Франківська для отримання іменної картки.

 • Окрім того, у 2018 році розпочалася робота підприємства з мобільним оператором “Київстар” по безготівковій оплаті проїзду за допомогою надсилання СМС-повідомлення.

  Нагадаємо, Франківці зможуть розрахуватися за проїзд банківською карткою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!