У Франківську розповіли про схожість та відмінність кандидатів у президенти

Сьогодні, 17 квітня, в Івано-Франківську презентували результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур.

Нагадаємо, що 21 квітня відбудеться другий тур президентських виборів. Передуватимуть їм дебати президентів на НСК “Олімпійський” 19 квітня.

ГО «Центр UA» провела аналіз програм Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Регіональний представник громадської організації Андрій Фендик пояснює, що програми кандидатів перекликаються, хоча мають свої відмінності.

«У кожного є свій шлях руху. Ні один ні другий не виключає вступ до ЄС і НАТО. Обидва мають бажання повернути Крим і Донбас. Порошенко більше акцентує увагу на національні цінності, Зеленський – на екологію. Всі хочуть миру, хоча у всіх різні маршрути», – наголошує Андрій Фендик.

Схожі думки кандидатів в президенти саме в децентралізації, антикорупційній політиці, освіті, охороні здоров’я та економіці. Відмінні – в національній безпеці та обороні, в зовнішній політиці, в правах людини та в соціальній політиці.

«Кількість виступів з екрану чи поїздок не підтверджують їхньої позиції. Так і з програмою. Вона не обов‘язкова до виконання. Це тільки реклама. Не можна гарантувати, що цукерка, яку ви побачили у рекламі буде смачна», – каже представник.

Експерт зазначає, що виборці мають робити свідомий вибір. Часто вони не розуміють, які обов’язки покладені на президента та не вивчають програми кандидатів.

Нагадаємо, вибори по-прикарпатськи: знову не так, як усі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!