У Франківську розповіли, як допомагають сім’ям загиблих атовців

 • Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого доповіли про виконання програми захисту членів сімей загиблих учасників АТО.

  Так, директор департаменту соцполітики Василь Семанюк розповів, що розпорядженнями міського голови протягом 2014-2018 років 25 родинам загиблих учасників АТО виділили одноразову грошову допомогу в розмірі по 100 000 грн. Також на 2018 рік міська рада передбачила мільйон гривень для надання допомог франківцям, які були в зоні АТО та їхнім близьким.

  Тож у 2018 році матеріальну допомогу надали:

  – одному члену сім’ї загиблого учасника АТО на суму 100 тис. грн;

  – одному члену сім’ї загиблого учасника АТО надано одноразову матеріальну допомогу до роковин загибелі на суму 5000 грн.;

  – двом членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО надано одноразову матеріальну допомогу на суму 60 тис. грн;

  – двом членам сім’ї загиблого учасника АТО на лікування надано одноразову матеріальну допомогу на суму 7000 грн;

  – члену сім’ї померлого учасника АТО надано одноразову матеріальну допомогу на суму 5000 грн.

  Окрім того, відповідно до рішення виконавчого комітету 37 членам сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісті учасників АТО виділили одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень кожному. Також атовці та їхні сім’ї користуються пільгами на житлово-комунальні послуги.

  В Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків станом зареєстровано 53 члени сімей загиблих (померлих) атовців (пільги надаються у розмірі 50% з коштів державного бюджету та 50% з коштів міського бюджету). Зауважимо, що в період 2014-2018 років департаментом соціальної політики Івано-Франківської ради встановлено статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни АТО 59 особам, з них одній особі у 2018 році. За інформацією департаменту комунальних ресурсів у цьому році 17 членів сімей, у яких загинули атовці, отримали земельні ділянки.

  Нагадаємо, У Франківську атовці отримали ще 19 квартир

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!