В Івано-Франківську розповіли, як комунальні підприємства готуються до зими

 • Сьогодні, 27 вересня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього директор департаменту житлової,  комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак розповів про підготовку міста до осінньо-зимового періоду.

  Так, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» виконав капітальний ремонт водопровідних мереж та вводів протяжністю 1,81 км на суму 3 млн 273 тис. грн., що складає 63% виконання та капітальний ремонт 1,3 км каналізаційних мереж на суму 2 млн 345 тис. грн. Також підприємство провело промивання 28 км каналізаційних мереж на суму 265 тис. грн. Виконало роботи з капітального ремонту швидких безнапірних фільтрів із заміною фільтрувального елемента вартістю 398 тис. грн. та ряд інших робіт.

  ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» стовідсотково виконало поточний ремонт обладнання 25-ти ЦТП на суму 170 тис. грн. та поточний ремонт 30-ти котелень на суму 850 тис. грн. Провело гідравлічне випробування та поточний ремонт теплових мереж на суму 570 тис. грн., режимну наладку 12-ти котлів та діагностику 17-ти котлів на суму 167 тис. грн. та інше.

  ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» провела гідравлічне випробування теплових мереж протяжністю 22,558 км та котлів, виконала їх поточний ремонт. Всього ТОВ «СТЕК» власними силами виконано 96% від запланованих обсягів робіт.

  КП «Муніципальна дорожня компанія» підготувала 7 одиниць спецтехніки для механізованого прибирання доріг та вулиць від снігу, заготувала 2500 тон гранітного відсіву та 2364 тон технічної солі для посипання вулиць у зимовий період року та 1800 т технічної солі. Загалом КП «МДК» виконало роботи на суму 4 млн 680 тисяч.

  КП «Електроавтотранс» провело роботи з капітального та середнього ремонтів контактної мережі на суму 110 тис. грн. А КП «Івано-Франківськміськсвітло» обстежило мережі зовнішнього освітлення, встановило охоронні зони, обрізало гілля, на провело ряд інших робіт. Загалом за кошти підприємства виконано роботи на суму 290 тис. грн., що складає орієнтовно 50% виконання.

  КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» та КП «Дирекція замовника» провели поточні ремонти дахів, дверей, вікон, систем гарячого і холодного водопостачання та централізованого опалення на суму 5 млн 815 тис грн. Також до зими готувалось КП «Міська ритуальна служба». Воно витратило на підготовку 75 тис. грн.

  У свою чергу РЕМ у повному обсязі виконав заміну 6-ти аварійних опор, провів чистку трас ПЛ-10 кВ протяжністю 1,08 км та ПЛ-0,4 кВ – 12,06 км. Підготував до роботи в осінньо-зимовий період транспортні засоби, справність засобів пожежогасіння та інвентарю в автомобілях та приміщеннях СМіТ та інше.

  У рамках підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період вищезгадані підприємства та організації провели роботи на суму 24 млн. 662 тис. грн., що складає 70% виконання.

  Зокрема, КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» фактично підготувало до роботи в опалювальний період 450 із 644 будинків (70%);

  – КП «Дирекція замовника» – 42 із 55 будинків (77%);

  – будинків, що перебувають на балансі ОСББ та ЖБК – 260 із 347 (74%);

  – будинків, що перебувають в управлінні: ТОВ «Пасічна-ІФ», ТОВ «Балтія-Сервіс», ТОВ «ЖЕО Захід-Стиль», ПП «ЖЕО Житло-Сервіс», ТОВ «ЖЕД «Експрес-Комфорт», ТОВ «ЖЕО Добробут-ІФ», ТОВ «ЖЕО Сервіс-житло», ТзОВ «Громадська управляюча компанія», ТОВ «ЖЕО «Житловий масив», ПВКФ «Ролекта», ТОВ «Гал-Комфорт» – 510 із 575 (88%); з них – 66 будинків з центральним опаленням, підготовлено – 52 (80%).

  “Ще, можливо, КП “МДК” до кінця року закупить додаткову техніку”, – додав Михайло Смушак.

  Читайте також: В Івано-Франківську може з’явитись нове КП “Благоустрій”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!