У Франківську розповіли, як працює спортивний центр для людей з інвалідністю

 • Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час засідання директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко розповів про роботу міського центру “Інваспорт”.

  Посадовець повідомив що за 2018 рік центр намагався популяризувати спорт серед осіб з інвалідністю. Проводились спортивні ігри та розваги, спортивні естафети, міські змагання «Повір у себе» з плавання та легкої атлетики, відкриті міські турніри з гирьового спорту, голболу, шахів, шашок, армспорту та міні-футболу.

  Діти з особливими потребами міста Івано-Франківська приймали участь у обласних змаганнях за програмою спартакіади «Повір у себе» з плавання (УОРА, вади слуху), спортивного орієнтування (вади слуху), легкої атлетики (вади слуху, вади розумового та фізичного розвитку).

  Серед дітей та молоді з вадами розумового та фізичного розвитку проводились спортивні змагання, спортивні естафети та змагання з перегонів на веломобілях. Різні спортивні розваги проводились серед сімей з дітьми з аутичним типом розвитку. Також велася робота щодо підготовки спортсменів міста до складу збірних команд області та України.

  Загалом «Інваспорт» провів 33 спортивно-масові заходи, в яких взяли участь 806 осіб з інвалідністю різних вікових груп. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями, кубками, футболками, спортивними та солодкими призами.

 • “Мета цього проекту полягає в допомозі людям з інвалідністю займатися спортом. Цей рік був для нас успішним, троє наших легкоатлетів Василь Біленко, Юлія Шуляр та Павло Волуйкевич отримали нагороди на європейському рівні”, – каже Віталій Матешко.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!