Про зникнення жінки поліцейських повідомили її родичі.
Поліцейські Івано-Франківщини встановлюють місце перебування 53-річної мешканки Івано-Франківська.
Правоохоронці звертаються до всіх громадян та представників засобів масової інформації з проханням допомогти у пошуках Бучинської Наталії Іванівни, 1969 року народження, жительки Івано-Франківська.
Відомо, що 12 лютого близько 18 години жінка пішла з дому та досі її місце перебування невідоме.
Прикмети жінки: на зріст 162 см, середньої тілобудови, волосся темно-русе коротке з сивиною.
Була одягнена в сині джинси, фіолетовий гольф, куртку бузкового кольору, сірі черевики.
При собі жінка мала мобільний телефон, який наразі вимкнений.
“На пошуки безвісти зниклої орієнтовано поліцію Прикарпаття. Якщо Вам відома будь-яка інформація, що допоможе у розшуку Бучинської Наталії, прохання терміново повідомити у найближчий відділ поліції чи зателефонувати на цілодобову лінію «102», або за номером тел: +380979259686″, – йдеться в повідомленні.
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює