Сьогодні, 17 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Тема цьогорічної гри «Дари і плоди Святого Духа».
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.
За словами організаторів, мета інтелектуальної гри – закріпити і розвинути знання учнів про Дари і плоди Св. Духа. Перевірити рівень вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, а також усвідомити важливість Дарів і плодів Св. Духа і в чому їх суть.
На базі підручника «Дари і плоди Святого Духа», парафіяльна дітвора архієпархії готувалась не один місяць. Як результат, участь у грі взяли 39 команд, з яких: молодша вікова категорія – 21 команда; старша вікова категорія – 16 команд.
Окремо змагалися і катехити. Переможцем у молодшій віковій категорії стала команда «Діти Марії» із с. Нивочин Богородчанського протопресвітеріату, у старшій – «Вогонь надії» із селища Перегінське Перегінського протопресвітеріату. Серед катехитів сильнішим виявилась команда «Шехіна» із Брошнівського протопресвітеріату.
Нагадаємо: У Тисмениці пройшов бал для людей з інвалідністю (ФОТО)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191116-0-02-05-acac5f93df28f7d6b5e6b2d7a89ad5fbce4e4ba8f05486062393b42fd3a98303_463c568e.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191116-0-02-0a-a6b9206b1706be6c8becf42873d0cc55f651880f2bf03b5fc18f26fe48012ef2_6cb42258-1.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191116-0-02-0a-3dd6b3e4f340275f31bc4317ce9ae2aae520d0cafb92fd7bc73b300700919121_17efc2a.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191116-0-02-0a-a6b9206b1706be6c8becf42873d0cc55f651880f2bf03b5fc18f26fe48012ef2_6cb42258.jpg)