У Франківську семирічний хлопчик мріє про ремонт у ванній

 • Семирічний Сашко закінчив перший клас. Він живе з мамою та дідусем, однак умови проживання бажають кращого.

  Мама хлопчика працює посудомийницею в одному з закладів, але грошей на ремонт не вистачає. Тож хлопчик вирішив сам його зробити і почав обвалювати куски стін в туалеті, щоб потім змайструвати гарну, сучасну ванну кімнату, але потім мама пояснила, що він ще замаленький для ремонтів. Також у сім’ї згорів бойлер, тому вони вже давно живуть без гарячої води, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на голову благодійної організації «Час добра та милосердя» Валерію Кушніренко.

  «Мені б дуже хотілося працювати разом з мамою, щоб їй трішки було легше, але мама каже, що я повинен поки що гарно вчитися, щоб у майбутньому досягти хороших результатів. Моя мрія – бути дорослим, щоб разом з мамою ми могли втілювати наші задумки», – каже Сашко.

  Валерія Кушніренко зазначає, що приблизні витрати на ремонт  40-50 тис. грн. (нова ванна, унітаз, мийник, бойлер, двері, обкладання плиткою). Також в родину Сашка дуже потрібна пральна машина, бо їхня вже давно зламалася і без гарячої води  прання – це каторга.

  «Ми вирішили допомогти Сашкові втілити його мрію про сучасну ванну кімнату. Дуже б хотілося побачити радість в очах дитини та обов’язково наголосити Сашкові, що це саме його мрія та ініціатива допомогти його мамі. Дитячі мрії повинні здійснюватися, тому щиро віримо що нам вдасться здійснити і Сашкову мрію. Давайте об’єднаємося та допоможемо», – наголошує волонтерка.

  Фінансово допомогти можна за реквізитами:

  Карта ключ Приватбанк – 5169330522151635  – Кушніренко Валерія,

   Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Сашка”

  Карта monobank – 5375414125875186 Кушніренко Валерія

 • Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009

    EGRPOU – 42732425

    Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”

  PayPal – vaniafiege@icloud.com (позначка – для Сашка )

  Нагадаэмо, Мама пішла до іншого: четверо дітей з Бурштинської ОТГ потребують допомоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!