У Франківську серед підприємців проведуть опитування на предмет корупції

 • Сьогодні, 21 грудня, у виконкомі заслухали звіт начальника управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради Надії Кромкач про роботу свого управління.

  Говорили про стратегічне планування та розвиток економіки промислового комплексу середнього і малого бізнесу. Також обговорили питання регуляторної політики у сфері господарської діяльності та основні напрями і заходи місцевої політики щодо забезпечення сталого енергоощадного розвитку та охорони довкілля.

  Свою доповідь Надія Кромкач почала із купівлі локомотиво-ремонтного заводу. Каже, що вони подали вже третій пакет документів у Антимонопольний комітет, але ті свідомо тягнуть час.

  Також вона розповіла про співпрацю із промисловими підприємствами. Всього суб’єктів підприємницької діяльності в місті є на понад 24 тис. гривень.

  Мер сказав, що це все добре, але у їхньому управлінні працює 50 осіб, і було би добре, щоб вони зробили опитування і з’ясували, які проблеми є у підприємців, і де вони стикаються із корупцією.

 • Кромкач пообіцяла, що вони це робитимуть.

  Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що антимонопольний комітет заблокував приватизацію Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!