У Франківську шукають нового директора в ліцей, де вчителька занижувала дітям оцінки

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс на посаду директорів ліцею №17 та ліцею №21.

Про це департамент повідомив на своєму сайті, оприлюднивши також детальний список вимог до кандидатів.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 17-18 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані і компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством. 

Термін подання документів – 30 днів із дня оприлюднення оголошення. Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – Тацакович Любомир Романович – головний спеціаліст з кадрової роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, секретар комісії, тел. (0342) 53-56-80, 0937301488.

Зазначимо, що нещодавно у ліцеї №17 розгорівся скандал з приводу вчительки математики, яка занижувала дітям оцінки. Детальніше про ситуацію читайте у нашій статті “Відмінники з трійками”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!