У Франківську стартувала третя хвиля програми “Міські Ґранти”

В Івано-Франківську відбулася презентація третьої хвилі програми “Міські ґранти” від платформи «Тепле Місто».

Як розповіла Ярина Мельник, керівник програми «Міські ґранти», термін подачі заявок – один місяць (25.08-25.09), а загальний бюджет конкурсу 60 тис. грн. Водночас, максимальна сума на один проект – 15 тис. грн.

У рамках нинішньої програми існує сім тематичних напрямків, зокрема, міський простір, сучасне мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність, прогресивна освіта та розвиток прогресивного підприємництва.

Відтак, кожен бажаючий може подати заявку на участь в програмі “Міські ґранти”, запропонувавши оригінальні ідеї, скажімо, щодо облаштування міського середовища, створення зелених зон, проведення подій, виставок, перформансів, просвітницьких проектів, створення муралів тощо.

Нагадаємо, у вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» започаткувала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою «Міські Ґранти». В рамках цієї програми «Тепле Місто» на конкурсній основі надає організаційне сприяння та фінансову підтримку (ґранти) соціальним проектам та ініціативам, які направлені на сталий розвиток Івано-Франківська та створюють цінність для його громадян.

Програма створена, щоб активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті та залучати громаду міста до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!