У Франківську стартував унікальний проект – українськомовне видання про світ технології блокчейн

 • Про це у соцмережі Фейсбук розповів івано-франківський підприємець Микола Гавриляк.

  “Вже більше року в сфері моїх інтересів є технологія блокчейн та все, що з нею пов’язане: криптовалюти, майнінг, трейдинг, ICO та ін. Спершу я сам розбирався у сфері, проходив різні навчання від IBM (Hyperledger), відвідував нішеві конференції та просто спостерігав, що відбувається навколо”, – написав він.

  Пізніше він інвестував перші гроші у біткоїни, потім почались ICO, алькоїни та власний телеграм-канал по цій темі.

  В процесі багато чому навчився, познайомився з людьми, почув безліч цікавих історій з життя, про які ніде і ніхто не пише, вирішив, що варто заповнити цю нішу і зробити всю сферу більш людяною та відкритою.

  Починає Гавриляк з невеликою командою:
  Головна редакторка – Вікторія Дубінець
  Команда: Андрій Єсіпов (аналітик, співзасновник), Ang Bilogubka(дизайнерка, журналістка), Мар’яна Франко (журналістка). З відео-контентом нам допомагатимуть CryptoBrothers Kostyantyn Shulga та Yevgen Shulga

  Оскільки всі існуючі видання були орієнтовані на широку аудиторію СНД і генерували виключно російськомовний контент, то їхня команда вирішила дати життя українськомовному нішевому виданню.

  Окрім актуальних новин обіцяють писати про успіхи та невдачі українців, які працюють у сфері блокчейну.
  “Ми не про хайп, ми про віру в децентралізований світ майбутнього і українців, які розділяють цю ідею, інвестують, торгують, пишуть код, запускають стартапи, заробляють мільйони чи втрачають ризикуючи і творять нову історію. Ми про тих, хто прийшов за грошима і залишився заради технології”, – підсумував Гавриляк.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!