У Франківську стартує перша на Прикарпатті Школа офіціантів

 • Актуально для всіх, хто бачить свій старт у, здавалося б, найпростішій професії – ОФІЦІАНТ; для тих, хто вже працює в цій сфері та бажає вдосконалити свої навички і, звичайно ж, для рестораторів, які прагнуть досягнути високого рівня гостинності в своїх закладах.

  15 лютого в Івано-Франківську стартує перша на Прикарпатті Школа офіціантів. За два тижні інтенсивного навчання випускники стануть офіціантами гідного рівня, яких чекає цікава, насичена різноманітними подіями робота.

  Організатори хочуть насамперед змінити ситуацію з персоналом, що склалася в закладах міста й області, створити всі умови для підняття престижності роботи ОФІЦІАНТА.

  До участі в навчальному курсі запрошують:

  • випускників шкіл;
  • студентів;
  • молодих людей, які бажають здобути нову професію;
  • тих, хто хоче перекваліфікуватися;
  • охочих підвищити свою кваліфікацію.

  В якому форматі буде навчання?

  У Школі пропонують експрес-навчання за спеціально розробленою модернізованою програмою, завдяки якій усі учні відразу потрапляють в реальну атмосферу бурхливого ресторанного життя зі своїми хитрощами і нюансами, стресовими ситуаціями та унікальними рішеннями багатьох професійних питань.

  Основу навчальної програми складають такі теми: визначення, ким є наші гості та їхні особливості, техніка виявлення їхніх потреб, правила зустрічі гостей, знання меню та класифікації страв і напоїв, техніка продажу через ненав’язливі пропозиції, «смачні» продажі, стресостійкість, робота з конфліктами, створення мотивації використовувати набуті знання і вміння постійно.

  Переважна частина навчання буде практичною, проходитиме в закладах-партнерах даного проекту.

  Також учні отримають необхідні знання англійської мови у межах професійного розмовного мінімуму, що стане важливою перевагою у випадку роботи з іноземними відвідувачами чи роботи за кордоном.

  Хто буде викладати?

  У Школі викладатимуть лише знавці своєї справи: психолог-консультант, тренер, викладач, кандидат психологічних наук, автор тренінгових програм особистісного та професійного розвитку Уляна Бойко, викладач з англійської, яка два роки працювала в нью-йоркській школі, лауреат конкурсу «Учитель року 2011» Ірина Григор’єва, а куратор Школи Назар Лозинський свого часу пройшов шлях від офіціанта до менеджера мережі італійських ресторанів у Таїланді, мав досвід роботи барменом та асистентом менеджера в європейському пабі в Сінгапурі.

  Родзинкою для кожної групи будуть запрошені сомельє та керівники закладів, які починали свою кар’єру саме ОФІЦІАНТАМИ.

 • Які можливості після навчання

  По закінченню Школи випускникам пропонують працевлаштування в закладах міста,області, курортах Буковелю. Найбільш старанним учням гарантована робота в найкращих ресторанах.

  Чим Школа цікава для рестораторів?

  Школа офіціантів – це ще й робочий простір для самих рестораторів. Формати співпраці можуть бути різноманітні: ресторатор може замовити для свого персоналу майстер-класи, семінари, тренінги, комплексні програми, розробки та впровадження алгоритмів і стандартів роботи, а також поділитися проблемами, які виникають з персоналом, побудувати партнерські стосунки з іншими закладами. Це в свою чергу допоможе реалізувати основну мету Школи – покращення сервісу, збільшення туристичної привабливості нашого міста, області й відповідно підвищення прибутковості ваших закладів.
  Тренерська команда завжди працює індивідуально з кожним із замовників, адаптуючи навчальні програми під його конкретні потреби. Безумовним є створення унікального навчального продукту для кожного замовника і проведення післятренінгового моніторингу впровадження змін.
  Можна замовити як окремий тренінг, так і комплексну програму навчання. Або ж просто прийти і поділитися своїми проблемами чи знаннями.

  Вартість навчання за комплексною програмою:

  реєстрація до 10 лютого – 1500 грн, після 10 лютого – 2200 грн.

  Для корпоративних клієнтів тільки в лютому вартість навчання – 2200 грн з учасника.

  Телефонуйте 0505403515

  Більше тут https://www.facebook.com/waiterif/

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!