Франківцям покажуть сучасні польські кінофільми

 • Сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську, відбулася прес-конференція сьомого перегляду сучасного польського кіно “Під високим Замком”, під час якої представили його програму.

  Сьомий етап одного з найбільших кінопроектів, який має на меті промоцію польського кіномистецтва в Центрально-Східній Європі цього року відбуватиметься в Івано-Франківську з 9 по 15 листопада. Ще однією ціллю його проведення є піднесення, особливо в молодого покоління, загального рівня знань про культурну спадшину Польщі, а також історію та сучасні суспільні проблеми західного сусіда України.

  Кінозахід розпочнеться показом найкращого польського фільму 2017 року “Тиха ніч”.

  Також глядачам пропонують переглянути стрічки, серед яких – “Панічний напад”, “Аутсайдер”, “Поміж слів”, “Готові на все. Екстермінатор”, “Спи мій любий”, “Листи до М.3” та ряд інших. Загалом у цьому році представлять близько 20 фільмів.

  Також перегляд будуть супроводжувати додаткові події пов’язані з тематикою польського кіно.

  “Якщо під час перших показів організатори переживали чи будуть відвідувачі, то тепер думають над тим де розмістити всіх охочих відвідати захід. Такі проекти поєднують наші культури та сприяють розвитку взаємин Польщі та України”, – каже заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик.

  За словами представника польського консульства Барбари Пацан, організатори старалися підібрати тільки найновіші та титуловані фільми.

  Зокрема, стрічка “Тиха ніч” торкається теми трудової міграції та її впливу на сім’ї. Усі кіносеанси відбуватимуться у кінотеатрі “Люм’єр”, ціна квитка – 35 гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!