У Франківську “стрільці Ельдорадо” в суді частково визнали свою вину

Сьогодні, 16 серпня, в Івано-Франківському міському суді відбулось чергове засідання у справі “стрільців Ельдорадо”.

Нагадаємо, що біля нічного клубу “Ельдорадо” влаштували стрілянину. Поліція затримала 11 осіб, шестеро з них – підозрювані у цій справі. Затриманими виявились охоронці. Вони родом з Київської області та працювали у приватній охоронній фірмі. На Івано-Франківщині вони охороняли хлібокомбінат.

“У нас є два нових захисники”, – розповів на початку засідання суддя Олег Лазарів. Далі він додав, що на суд не з’явились два потерпілих. На це прокурор зазначив, що засідання варто відкласти. Проте захисники сказали, що не варто відкладати суд, адже під вартою довгий час знаходиться шестеро осіб. Тож суддя вирішив розпочати засідання.

“Ми бачимо, що клітка має малі розміри. А хлопці всі здорові і в тілі. Тому я пропоную утримувати їх за межами скляної кабіни”, – сказала адвокат Сухарнікова. Втім, суддя не підтримав це клопотання. Також надійшло інше клопотання – про зняття арешту з автомобіля пані Сухарнікової, але і його суддя відхилив.

Потім прокурор нагадав, що підсудним інкримінують хуліганство, вчинене групою осіб. Їх затримала поліція, а двох потерпілих забрали медики.

Один з підозрюваних, Тарас Булейко, розповів, що у 2012 році він був судимий. “До кінця не зрозуміло у чому мене обвинувачують, частково вину визнаю і покази буду давати в кінці”, – сказав Булейко.

Підозрюваний Крутько розповів, що він одружений, має дитину і раніше не був судимий. Вину свою також визнає  частково. Підсудний Ігор Лазарів сказав, що має двох дітей, раніше не судимий і частково визнає вину. Олександр Перко зазначив, що має одну дитину. Суть обвинувачення йому зрозуміла і також визнає вину частково. Підозрюваний Василь Сухарніков вину визнав також частково і сказав, що має малолітню дитину. Сергій Шулима також сказав, що вину визначає частково.

Потім суд вирішив ознайомлюватися із відео з місця події, письмовими доказами та іншими матеріалами, а згодом – перейти до дебатів. Проте це відбудеться вже на наступному засіданні – 4 вересня о 15:00.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!