У Франківську студенти-медики і викладачі навчались мануальним технікам

 • Три дні, 29-31 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті на базі кафедри фізичної терапії, ерготерапії з курсом фізичного виховання тривав семінар з мануальних технік тестування м’язів. Подію проводив практикуючий терапевт, член асоціації прикладної кінезіології з Києва Іван Митрик.

  За три дні студенти та викладачі ІФНМУ мали змогу повторити основи анатомії, неврології та кінезіології, а також оволоділи та відпрацювали практичні навички дослідження різних груп м’язів.

  Учасники семінару також навчились проводити провокаційні тести для м’язів, визначати емоційну, структурну чи вісцеральну дисфункцію та проводити корекцію масажними техніками та кінезіотейпуванням.

  «Беззаперечно, для такої цікавої, складної та змістовної науки три дні — це крапля у морі, — говорить завідувач кафедри, професор Ігор Чурпій. — Проте учасники семінару доклали усіх зусиль, щоб зрозуміти та засвоїти ази цього напрямку в реабілітаційній медицині».

  За словами професора, це був лише перший етап оволодіння основами кінезіології. Надалі кафедра фізичної терапії, ерготерапії з курсом фізичного виховання планує нові цікаві семінари такого формату.

 • Нагадаємо,у Франківську Олег Скрипка і Василь Попадюк грали пісні для медиків (відео)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!