У Франківську створили “Кіноклуб на Парковій”

 • Сьогодні, 29 серпня, в Івано-Франківську розповіли про запуск кіноклубу, який об’єднає місцевих любителів сфери кіно.

  “Кіноклуб на Парковій” розташується на вулиці Парковій, 2 у приміщенні місцевої пекарні. Перша зустріч відбудеться вже наступного тижня, 7 вересня, і ввечері мешканці навколишніх районів зможуть переглядати відомі короткометражні стрічки а також навчитися сценарного мистецтва за методикою створення таких культових фільмів, як Зоряні Війни, Термінатор 2, Матриця, Татинік та інші.

  Сергій Караванець зазначив, що спільнота “Кінороби” хоче показати Франківську, що кіно, це не є щось складне і неможливе.

  “Ми хочемо показати, що кіно можна зробити, намагаємося змінити світ на краще через відеоінструмент”, – зазначив Сергій Караванець.

  Оксана Крецул, керівник “Кіноклубу” розповідає, що зустрічі у клубі будуть своєрідним інтерактивним навчанням і заохочення людей до кіно:

  “Наша ціль – починати з простого. Показати людям, що таке короткометражки. Заохотити їх переглядати, а з часом і знімати. Ідея також в тому, щоб розвивати периферію, тобто райони”, – розповідає керівник клубу.

  Кіноклуб є пілотним проектом, якщо він працюватиме, то такі клуби з’являться в усіх районах міста. Підтримала цю ініціативу також міська влада.

  Нагадаємо, Українська «Легенда Карпат» вийде в кінопрокат до кінця року

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!