У Франківську суд вдесяте відправив за ґрати чоловіка, який рідко був на волі більше кількох місяців

 • Нещодавно Івано-Франківський міський суд вдесяте засудив до позбавлення волі 58-річного уродженця Чернівецької області. Засуджений вчинив свій останній злочин будучи достроково звільненим із місць позбавлення волі. Досудове слідство підозрювало чоловіка у скоєні злочину передбаченого ч.1 ст.162 Кримінального кодексу України (незаконне проникнення до житла).

  Івано-Франківський міський суд встановив, що свою першу судимість вказаний чоловік отримав ще у далекому 1978 році, коли йому ще навіть не виповнилось 18 років. Далі у підозрюваного було ще вісім покарань і усі у вигляді позбавлення волі. Упродовж усього часу, чоловік дуже рідко затримувався на свободі довше, ніж на декілька місяців, повідомляє прес-служба суду.

  Як було з’ясовано судом, так само сталося і цього разу. Чоловік у травні 2018 року достроково звільнився із місць позбавлення волі, а вже у вересні того ж року, він був затриманий франківськими правоохоронцями.

  Злочин було скоєно за наступних обставин. Йдучи надвечір однією із вулиць Івано-Франківська, де розташована приватна забудова, чоловік побачив відхилене вікно у якому не горіло світло. Далі він перебрався через огорожу, та за допомогою стамески відчинив вікно будинку і проник усередину. Там він включив світло і почав нишпорити по кімнаті. Під час цього його й помітив господар, який відпочивав у сусідній кімнаті. Він його в подальшому і затримав та викликав правоохоронців.

  У судовому засіданні підозрюваний свою вину визнав і просив його суворо не карати.

  Дослідивши усі матеріали справи, а також вивчивши надані докази та заслухавши покази сторін, Івано-Франківський міський суд ухвалив визнати винним уродженця Чернівецької області 1960 року народження, у вчинені злочину передбаченого частиною 1 статті 162 Кримінального кодексу України, та призначив йому остаточне покарання у вигляді одного року шести місяців позбавлення волі.

  Також засудженому доведеться відшкодувати потерпілому моральні та матеріальні збитки.

  Нагадаємо, Не дочекалися вироку: двоє прикарпатців побилися в залі суду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!