У Франківську Тарас Прохасько розказав про місця сили

  • Сьогодні, 12 червня, у франківській книгарні “Під лиликом” Тарас Прохасько в рамках фестивалю Porto Franko Gogol Fest прочитав лекцію на тему “Івано-Франківськ – місце сили”.

    Письменник вільно спілкувався з присутніми, давав відповіді на питання – де саме знаходяться місця сили в Івано-Франківську, як і де потрібно “підзаряджатися” силою, розповідав про “нових людей”.

    “Має бути відкритість до об’єкту, місця,  з якого ви хочете черпати силу. Якщо сьогодні ти береш силу від цього об’єкта (дерева, стіни та ін.) чи місця, то будь готовим до того, що завтра цей об’єкт чи місце потребуватиме твоєї сили”, – сказав Тарас Прохасько.

    Також письменник розповів про те, що у свій час у Франківську стався великий демографічний злам, який характерний для багатьох пострадянських держав. Але Франківськ, на відміну від інших країн нових людей прийняв.

  • Нагадаємо, В Івано-Франківську, по вулиці Незалежності, 18 у рамках мистецього фестивалю Porto Franko Gogol Fest відбулись поетичні читання “П.Р.И.С.У.Т.Н.І.С.Т.Ь”.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!