У Франківську УГКЦ здає в оренду ялинки в горщиках

В останні роки особливо гостро стоїть питання збереження лісових угідь та припинення незаконної вирубки лісів. Адже ліси – це легені нашої планети, котрі поглинають вуглекислий газ, а натомість виділяють кисень, без якого гине все живе.

Великі лісові масиви зникають внаслідок лісових пожеж, промислової вирубки лісів, кліматичних змін, а ще – напередодні Нового року, пише пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Понад мільйон молодих хвойних дерев зрубують щороку в Україні напередодні Нового року та Різдва Христового для підсилення святкової атмосфери.

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви закликає відмовитися від практики встановлення зрубаних (насправді вже мертвих, а не живих) хвойних дерев у своїх оселях.

Прекрасною альтернативою зрубаному дереву може стати жива ялина в горщику, котра допоможе створити незабутню святкову атмосферу, та привити дітям почуття особистої відповідальності за Боже створіння, адже жива лісова красуня потребує ретельного догляду.

Вже третій рік поспіль Бюро УГКЦ з питань екології надає можливість взяти в оренду на час Різдвяних свят саджанець голубої ялини, а опісля його повернути.

Випозичити ялини цього року можна буде 26-27 грудня в офісі Бюро УГКЦ з питань екології з 10:00 до 16:00 год. за адресою: вул. Софрона Мудрого (колишня Гарбарська) 22, м. Івано-Франківськ.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: 0979831680. 

Нагадаємо, У Франківську продаватимуть ялинки у горщиках (ФОТО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!