У Франківську урочисто підняли український прапор (ФОТО)

 • Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День прапора.

  З нагоди свята на Вічевому майдані в Івано-Франківську урочисто підняли український блакитно-жовтий стяг. На центральній площі зібралися десятки франківців, правоохоронці, атовці, представники влади. Священнослужителі освятили прапор.

  Кожного року, 23 серпня, за день до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає також День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів занесла синьо-жовтий стяг.

  Саме ж свято є відносно нове і його заснували указом другого президента України Леоніда Кучми “Про День Державного Прапора України” від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

  «Не зважаючи на обставини ми прийшли, аби відзначити величне свято. Ворогу би дуже хотілося, щоб ми не виходили на майдани наших міст, сіл, селищ і не піднімали сьогодні державний прапор. Втім це символ нашої боротьби і бажання жити у незалежній Україні. Те, за що боролися діди і прадіди», – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Він додав, що сьогодні у Франківську підняли понад 1000 державних прапорів.

 • Нагадаємо, у День Незалежності, 24 серпня, франківці зможуть безкоштовно їздити на міських автобусах, якщо надягнуть вишиванку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!