У Франківську урочисто відкрили оновлений гуманітарний корпус ПНУ

 • Сьогодні, 1 вересня, в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття оновленого гуманітарного корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  На урочистості прийшли подивитись тисячі студентів та студенток ВНЗ. Дехто з них не приховував здивування: мовляв, будівлю не впізнати.

  “Раніше приміщення виглядало не дуже добре, дехто зі студентів думав, що це якась закинута фабрика. Але зараз це, як кажуть, дві великі різниці. Ми дуже раді, що корпус відремонтували та утеплили”, – сказала Ірина Сапіга, голова Студентського сенату ПНУ.

  На ремонтні роботи, профінансовані в основному з державного бюджету України, витратили близько 12 мільйонів гривень. В приміщенні замінили сотні вікон, а також провели утеплення всього фасаду.

  “На прикладі цього корпусу ми всі повинні розпочати потужну програму енергозбереження університетів, домівок, всієї України. Це буде наш вклад в боротьбу, в подолання залежності від Росії, особливо у сфері палива та енергетики”, – розповів ректор університету Ігор Цепенда.

 • Читайте також: День знань: як найменші франківці йшли до першого класу (фоторепортаж)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!