В Івано-Франківську урочисто закривають Всеукраїнський фестиваль танцю «Фест-2018»

 • Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську розпочалось урочисте закриття фестивалю естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2018»

  Нагадаємо, що це вже 28-ий фестиваль, який проходить у Франківську. Цьогоріч взяти участь з’їхалися не тільки танцюристи зі всієї України, але й гості з-за кордону.

  Народний артист України, голова журі Іван Курилюк розповідає, що учасники цього року були достойні і всіх можна назвати переможцями.

  «Журі обрали одних із найкращих колективі України, але взагалі всі наші учасники професіонали, тому програма у нас сьогодні дуже цікава та різноманітна. Оцінюватимемо за декількома критеріями, перш за все – професіоналізм, костюми, автентика – ми придиралися до всього, чого можна. Але все одно перемагає дружба, діти. Немає переможених, є просто трошки кращі і сильніші, в якомусь виді хореографії», – каже Іван Курилюк.

  Учасник фестивалю Юрій з колективу «Дивограй» м.Коломия, каже що йому все дуже подобається і очікує він від сьогоднішнього гала-концерту багато хорошого настрою і незабутніх вражень.

 • Наталія Пістащук

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!