У Франківську утеплюють ще один дитсадок (фото)

 • В Івано-Франківську завдяки програмі НЕФКО відбуваються справжні та довгоочікувані перетворення у навчальних закладах. Школи та садочки утеплюються та стають енергомодернізованими.

  До списку цих закладів потрапив і ДНЗ №30 «Ластівка», що знаходиться за адресою вул. Бельведерська, 57. У ньому за програмою НЕФКО здійснили низку ремонтних робіт із енергомодернізації. Про це інформує пресслужба міського голови Івано-Франківська. 

  ДНЗ №30 є закладом спеціального призначення, адже в ньому навчаються дітки з тяжкими вадами мовлення і потребують спеціального професійного догляду. Зараз тут проходять корекційне навчання 84 дитини, з якими працюють вихователі, логопеди, психолог, музкерівник та фізкультурний працівник. Вся робота закладу направлена на виправлення порушень вад мовлення у дітей.

  «Зараз в дошкільному закладі ведуться роботи за програмою НЕФКО. А саме, проводиться утеплення фасаду, й залишається зробити зовнішні облицювальні роботи, які нададуть гарний та привабливий вигляд дошкільному закладу. Влітку тут здійснили заміну системи опалення у приміщенні закладу та замінили радіатори. Також тут утеплили горище та проклали протипожежну сигналізацію»,  – розповідає завідувачка ДНЗ №30 Галина Голуб‘як.

  Садочок має власне автономне опалення та дітям у садочку вже тепло. Також пані Галина ділиться, що в результаті проведення всіх робіт пошкодили вуличне покриття території дошкільного закладу. Це становить небезпеку для прогулянок дітей, адже ті мають порушення координації й ходити цією нерівною поверхнею їм небезпечно. У департаменті освіти та науки та в міській раді знають про цю проблему. І вже після завершення робіт тут планується здійснити заміну покриття.

  Нагадаємо, у Лісному Хлібичині відкрили дитячий садок.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!