У Франківську ув’язнені отримали подарунки на Миколая

Нещодавно у пенітенціарних установах відбуваються духовно-молитовні зустрічі з ув’язненими за участю душпастирів, капеланів, волонтерів. 

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою Св. Миколая. Саме тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь святого Миколая.

З цієї нагоди  в УВП №12 відбулася святкова Служба Божа для засуджених, яку очолив о. Василь Сливоцький, в’язничний душпастир та сотрудник храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть).

У своїй проповіді о.Василь побажав, щоб через посередництво Св. Миколая Господь благословив усіх тими дарунками, які найбільше ми потребуємо в нашому житті.

На Службі Божій разом з ув`язненими також молились сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого та Апостольства молитви з монастиря Царя Христа м. Івано-Франківська, які принесли подарунки для в’язнів. 

За сприяння парафій м. Івано-Франківська для осіб, що перебувають під вартою передали засоби гігієни, солодощі та фрукти.

Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху “Клич”.

Опісля волонтери відвідали ув`язнених з подарунками від Святого Миколая. 

До теми: Як Шухевича на Франківщині переховували: неймовірна історія однієї галичанки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!