У Франківську відбулась панахида пам’яті Героїв Небесної Сотні

  • Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківську у Меморіальному сквері відбулася панахида  пам’яті Героїв Небесної Сотні.

    Урочиста хода від адмінбудинку попрямувала до Меморіального скверу, де й відбулась панахида. Відтак сотні франківців вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

    Дідусь 19-річного Героя Романа Гурика Мирослав розповів, що вони з сім’єю не думали, що виховають героя України. Він подякував усім небайдужим за те, що вони прийшли вшанувати тих, хто поліг на Майдані.

    Пан Мирослав повідомив, що коли сьогодні в Івано-Франківську о 12:15 розпочалась панахида, то у цей час два роки тому лікарі у Києві констатували факт смерті його внука Романа Гурика. Однак написали, що причиною смерті є зупинка серця через втрату крові. Аж потім, коли батько забирав Романа з моргу, то домігся, щоб лікарі таки написали справжню причину смерті – кульове поранення в голову.

  • “Два роки триває слідство: хто в кого стріляв, звідки летіли кулі. Але так і немає відповіді. Не знаю чому вони тягнуть? Я пам’ятаю, як Роман їхав в останні дні від мене, йому було 19 років. Він ще був хлопцем. А коли він вже лежав у труні і прощалися з ним, то він уже був чоловіком, героєм”, – розповів дідусь Романа Гурика.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!