У Франківську відбулася творча зустріч із Владиславом Якушевим – автором роману «Карателі»

Сьогодні, 9 лютого, в Івано-Франківську відбудеться творча зустріч із Владиславом Якушевим – автором роману «Карателі», який уже назвали одним із найрезонансніших творів сучасної української літератури, присвячених подіям війни на Донбасі.

У книзі описуються події 2015-2016 років, що відбувались на ділянках фронту, яку захищала 14-та окрема механізована бригада. У цій бригаді автор у 2015-2016 рр. служив на посаді керівника прес-служби.

Марина Рябченко, викладач київського університету імені Тараса Шевченка розповіла про враження від книги:
«Загалом ці книжки, які представляють сьогодні, я читала. Ці книги дуже різножанрові. Книга Якушева – класна, коли я її закрила, то шкодувала, що вона така маленька і вже закінчилась”.

Вона розповіла, що це реалістична розповідь, хоч і відноситься до жанру “художня воєнна проза”. Найбільше запам’яталися їй гумористичні моменти: епізоди про танкістів, так званих «недолугих» генералів, які вперше на війні. Вона додала: у книзі є і трагічні моменти, які запам’яталися.

А Владислав Якушев підкреслив, що не всіх цікавить сучасність України. «Багато хто каже, що не хоче читати і чути про війну, але від того, що ти не слухаєш, війна не закінчується»,- акцентував автор.

Також під час творчої зустрічі були представлені ще шість книг.

Нагадаємо, Роман прикарпатського письменника став Книгою року за версією ВВС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!