У Франківську відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з дня створення Союзу Українок

 • Нещодавно в Івано-Франківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з дня створення Союзу Українок.

  «Союз українок» — найбільша жіноча організація в Галичині, створена у 1917 році, основною метою якої була активізація українського жіноцтва, піднесення їхнього освітнього й економічного рівня, суспільної гігієни, суспільної праці, участі у світовому жіночому русі тощо, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  В урочистостях взяли участь делегації міськрайонних організацій Прикарпаття, котрі отримали грамоти голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

   «Дозвольте вклонитися Вам і висловити щиру подяку за багаторічну працю по відродженню українських звичаїв, історії та культури. Адже країна живе доти, доки живе її душа. Ворог хотів знищити Україну, але не зміг знищити її душу та дух, який має всередині кожен із нас і відроджується в кожному поколінні українців, в тому числі завдяки просвітницькій роботі організації «Союз Українок», – сказав, у привітальному слові Роман Маланій, привітав керівник апарату облдержадміністрації.

  Читайте також: В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!