У Франківську відбувся флеш-моб до Дня вишиванки

 • Сьогодні, 19 травня, в Івано-Франківську на Вічевому Майдані відбулася акція “Прикарпаття у вишиванках”.

  На головній площі міста активісти “Школи лідерів” провели акцію спрямовану на популяризацію вишиванки та вишивки та підняття патріотичного духу в мешканців та гостів міста.

  “Метою заходу є вишити на полотні, де зображена символічна карта України, включаючи Крим та східні області, будемо вишивати слово “МИР”, – розповіла учасниця “Школи лідерів”, організатор Божена Демич.

  За її словами, кожен охочий може внести свою лепту в цю карту. Зокрема тут розташовані різні локації з малюнками на бруківці та вишивання українського рушника, на якому будуть розташовані емблеми 24 областей України.

  В рамках благодійного марафону “Територія милосердя”, на сьогоднішньому концерті проводився збір коштів для дітей з “Містечка Милосердя Святого Миколая”. Організатором виступив продюсерський центр “Фостер”.

  Одним із організаторів свята, приуроченого до Дня вишиванки в Івано-Франківську, є Вище художнє професійне училище №3. Метою заходу є підкреслення єдності українців.

  «У рамках акції  – вишивання маленьких рушників, що представляють кожну область нашої країни, а також Крим», – зазначила викладачка Вищого художнього училища №3 Вірозуб Леся.

  Також викладачка наголошує на унікальності візерунку кожного регіону, що має відображення й на техніці виконання. До дійства мали нагоду долучилися не лише вихованці училища, а й перехожі.

  Нагадаємо, що пам’ятник Івана Франка одягнули у вишиванку.

  Вікторія ДЕМНИК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!