У Франківську відбувся конкурс «Найкраща книжка Прикарпаття»

 • Сьогодні, 30 січня, в Івано-Франківську обирали переможців премії «Найкраща книжка Прикарпаття-2017».

  Такий конкурс проводиться на Івано-Франківщині вдруге і мета його дуже проста – привернути увагу до української книжки, до тих авторів, які, на думку журі, заслуговують, щоб про них знали більше.

  «Сьогодні дуже багато різних конкурсів і всі вони мають на меті популяризувати книжку, але у нас також не простий конкурс», – каже літературний критик та співорганізатор Євген Баран.

  Він додає, що цьогоріч збільшилась кількість номінацій, і загалом їх зараз 12. Щодо критерій для книг, то вони дуже прості: насамперед оцінюється естетика, а також ентузіастична роль письменника, бо важливо, щоб цей літературний процес був живим і рухомим.

  Іван Монолатій, доктор політичних наук, професор Прикрапатського національного університету, каже, що у конкурсі бере участь не вперше, і того року його книга стала однією з переможців.

  «У цьому році знову взяв участь з книгою есеїв про Івано-Франківськ, про його історію, культуру і найголовніше – про політику пам’яті, яка може і повинна реалізовуватись у нашому місті для увічнення не лише українського обличчя нашого міста, а також обличчя тих етнічних спільнот, які створювали Франківськ», – каже Іван Монолатій.

 • Читайте також: Війна очима атовця: у Франківську бійці АТО презентували свої книги

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!