У Франківську відкрилася персональна виставка художника Олексія Сердюка

  • У Івано-Франківську відкрилася персональна виставка живописця, графіка, різьбяра, члена Національної спілки художників України та учасника багатьох міжнародних виставок Олексія Сердюка.

    20 вересня в приміщення Івано-Франківської обласної організації НСХУ, що по вулиці Незалежності, прикарпатський митець презентував свої нові роботи в галузях графіка, малярство та різьба.

    За словами колег по творчому цеху, Олексій Сердюк не тільки оперує лінією, штрихом, контрастами чорного та білого, а й у живописних картинах, для яких характерний дещо декоративний підхід у передачі рідної природи. Відтак, в роботах домінують яскраві кольори, відсутність спокійних тонів у передачі тіней.

    У картинах митця відчувається захоплення рідною природою. Відвідувачі виставки ніби вперше відкрили для себе багатий мистецький світ майстра, в якому панує професійність та любов до праці. Виставка триватиме до 2 жовтня.

  • Нагадаємо, незабаром розпочнеться театральний сезон Нового театру, який відносно нещодавно розпочав свою роботу в Івано-Франківську.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!