У Франківську відкрили анотаційну дошку видатному науковцю Василю Бойку

 • На фасаді Івано-Франківського університету нафти і газу відкрили анотаційну дошку Василю Степановичу Бойку.

  Він був видатним науковцем в галузі видобування та розробки нафтових і газових родовищ, педагогом, громадсько-культурним і просвітянським діячем, доктором технічних наук, професором ІФНТУНГ, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

  Сьогодні символічна дата – 80 років від його дня народження.

  “Дуже любив усіх, а найбільше любив науку. Він був залюблений в науку. Постійно в його руках була ручка і книжка. Він завжди писав. І результат його роботи – понад 570 праць, 64 книжки, 38 підручників”, – розповідає його дружина Надія Бойко.

  Ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський зауважує, що Василь Бойко залишив для майбутніх поколінь велику пам’ять про себе у своїх працях.

  “У його світлій голові народжувались прекрасні ідеї задля нашої незалежної держави й енергетичної безпеки. Цінність його праці ми як ніколи відчуємо тепер, коли будемо відбудовувати Україну та шукати джерела енергетичної безпеки. Тоді будемо згадувати, що вчений Василь Бойко – це Прометей, який своїми працями приносить тепло і світло в наші домівки”, – говорить ректор.

  До теми: в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому Герою 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!