У Франківську відкрили безкоштовний кабінет мамографії

 • Перший і поки єдиний кабінет мамографії запрацював сьогодні у міській поліклініці №5  в Івано-Франківську.  Обстеження буде безкоштовним для усіх мешканців міста. Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків:

  “Це велика перемога, адже раніше такого обладнання не було в жодному міському лікувальному закладі, а в приватників послуга коштувала недешево. Діагностика потрібна і чоловікам, і жінкам, хоча в найбільшій зоні ризику перебувають саме останні. Обладнання вартісне, а за кошти, які вдалось заощадити на закупівлі завдяки «ProZorro», облаштували спеціальний кабінет мамографії”, – йдеться у дописі. 

  Тепер фахова мамографія стане своєрідною спеціалізацією 5-ї поліклініки, а через її зручне розташування на огляд буде легко потрапити з будь-яких куточків міста, повідомив мер Франківська.

  Щоб пройти безкоштовно обстеження, потрібно мати скерування онколога, хірурга, мамолога, гінеколога, дільничного чи сімейного лікаря та паспорт з франківською пропискою.

  Запис на огляд попередній, за телефоном. Аби підготуватись до діагностики, доведеться на кілька днів відмовитись від кофеїну та косметичних засобів для тіла. 

  Нагадаємо, У Коломийській дитячій поліклініці запрацював додатковий номер для викликів лікаря

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!