У Франківську відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч»

 • Сьогодні, 16 грудня, в Івано-Франківському краєзнавчого музею відбулося відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч».

  “На світлинах є життєві випадки надання людям безоплатної правової допомоги “, – розповідає директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук.

  Цією фотовиставкою хочуть привернення уваги до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед це вразливі категорії громадян ˗ діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають у місцях несвободи.

  На світлинах – різні можливості отримати безоплатну правову допомогу. Це прийом громадян у центрах та бюро правової допомоги. Робота дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, зокрема у бібліотеках та військових госпіталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань. Робота операторів єдиного контакт-центру системи БПД, які серед іншого надають правові консультації.

  “На виставці є три мої фотографії. Наприклад, на одній із них представлено воїна АТО, який переніс 25 операцій, і пройшов безоплатну правову допомогу в Калуші”, – каже волонтерка безоплатної правової допомоги Оксана Шотурма.

 • Виставка проходитиме в Івано-Франківському краєзнавчому музеї з 16 по 20 грудня 2019 року для ознайомлення людей з роботою системи безоплатної правової допомоги.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!