У Франківську відкрили мобільний коворкінг для переселенців-підприємців

 • Донецька палата вирішила відкрити мобільний коворкінг, в якому вимушено переміщені підприємці з Донеччини зможуть організувати своє середовище для роботи, комунікації, пошуку партнерів на Івано-Франкцівщині і в інших регіонах, та просто для спілкування в комфортному середовищі.
   
   
  Проєкт мобільного коворкінгу реалізований за підтримки ПРООН.
   
  Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв розповів про проблеми, з якими стикається палата колись одного з найбільших економічних та індустріальних регіонів України та представив проєкт бізнес-коворкінгу.
   
  «Багато наших підприємців змушені переїжджати з своїх міст і сіл в підконтрольні Україні регіони. З 2014 року наша палата працювала в Краматорську, проте зараз влада оголосила про евакуацію з Краматорська та міст Донеччини. Наші підприємці переїжджають в інші міста. І наш новий мобільний коворкінг дозволить їм знайти місце для роботи, точку опори в їх непростому житті», – зазначив він. 
   
  Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович висловив переконання, що в умовах російської агресії ми всі повинні демонструвати єдність та взаємну підтримку.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!