У Франківську відкрили навчально-практичний центр для будівельників

 • Це вже другий навчально-практичний центр, який запрацював на базі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею.

  Кілька років тому відкрили подібний – для спеціальності «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». На його облаштування спрямували понад 620 тис. грн з державного бюджету, 110 тис. грн – з обласного бюджету й понад 160 тис. грн спецкоштів.

  У навчально-практичному центрі вихованці матимуть змогу освоїти практичні навики, підвищити якість професійної підготовки й адаптуватись до вимог ринку праці. Окрім того, на базі центру зможуть пройти перепідготовку та підвищення кваліфікації усі, хто має намір володіти будівельними спеціальностями, повідомляють в ОДА.

  Облаштовано навчально-практичний центр завдяки фінансовій підтримці спонсорів та коштам з обласного бюджету – інвестували понад 400 тис. грн, за які придбали штукатурну машинку та штукатурні матеріали.

  В Івано-Франківському професійному будівельному ліцеї навчаються 250 учнів за такими спеціальностями: монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт; муляр; електрозварювальник ручного зварювання; монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур; лицювальник-плиточник; монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрогазозварник.

 • До теми: Коломийські школярі проходять військово-медичний вишкіл

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!