У Франківську відкрили процедурий кабінет хірургічного спрямування для маленьких пацієнтів

 •  
  Кабінет оснащений усім необхідним, щоби лікарі змогли легко та безпечно виконати хірургічну маніпуляцію маленьким пацієнтам.
   
  Новий процедурний кабінет відкрили у Міській дитячій клінічній лікарні. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
   
  Відтепер у діагностично-консультативному відділенні спеціалісти зможуть проводити невеликі хірургічні втручання. 
   
  «Оскільки у лікарні є прийоми спеціалістів хірургічного профілю, нам потрібен надзвичайно був такий процедурний кабінет. Для маніпуляцій, які надають хірург, уролог, ортопед, дерматолог можуть зараз у цьому кабінеті проводити мінімальні хірургічні процедури. В нас тут є дві кімнати. Це є кімната прийому лікаря. А наступна – кімната, оснащена хірургічною лампою, операційним столом та електрокоагулятором», – каже завідувачка відділення діагностично-консультативного відділення Міської дитячої клінічної лікарні Леся Гончарик.
   
  У переліку процедур – видалення за допомогою електрокоагулятора новоутворів на шкірі (папілом чи бородавок), урологічні малі операції у хлопчиків та інші хірургічні маніпуляції. Цей кабінет у міській дитячій лікарні був радше необхідністю. Адже, маючи спеціалістів, у лікарні не могли надати необхідної допомоги. Натомість направляли на такі операції до обласного медичного закладу або до приватних клінік. Тоді директорка міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук вирішила, щоби заклад був конкурентно спроможним, його треба розширювати і відкривати нові процедурні кабінети. 

  «В результаті, я зрозуміла, щоби ми не втрачали пацієнтів і могли бути конкурентно здатними на нашому ринку медичних послуг, то таке приміщення і таке обладнання ми маємо зробити і закупити. Звернулася до міської влади за підтримкою і допомогою в плані закупівлі саме цього апарату – електрокоагулятора медичного, з яким безпосередньо працюватимуть мої працівники. Все, що ми заробляємо, ми використовуємо ефективно, якісно і кожну копійку рахуємо», – каже директорка Міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук.
   
  Електроакоагулятор для закладу придбано за кошти з міського бюджету. Натомість лікарня за власні гроші зробила у кабінеті ремонт та оснастила усім необхідним. 

  «Дуже добре, що наші медичні заклади оновлюються, завдяки тому, що гарно працюють медики, відповідно кошти виділяє Національна служба здоров’я України, а місто допомагає. І тим більше, міська дитяча клінічна лікарня сьогодні має велике навантаження. Приємно, що з року в рік ми маємо оновлення саме нашої дитячої лікарні. Вона стає зовсім іншою. Так, ще роботи попереду багато, але чимало вже зроблено з різних джерел. Це і міжнародні кошти, і кошти громади, і кошти Національної служби здоров’я України. Тому працюємо, щоби медичні заклади ставали кращими», – резюмує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
   
  Новий процедурний кабінет значно спрощує процес лікування малечі та надає можливість лікарні розвиватися. Тепер маленьких пацієнтів можна комплексно пролікувати в одному медичному закладі.    

   «За останні роки лікарня дуже суттєво змінилася, тому що тут з’явилися такі нові функції як реабілітація, сучасна апаратура для лікування. І дуже добре, що адміністрація створила такий кабінет. Це, власне, така мікрохірургія, де в цій операційній надаватимуться ті послуги, які є вкрай затребуваними. В першу чергу, ми говоримо про консультації уролога для дітей. Це для хлопчиків є дуже важлива річ і багато батьків звертаються за цією послугою. Раніше вони могли отримати ці операційні мікропроцедури в приватних закладах. Ми розуміємо, що місто іде на зустріч і ми робимо це в наших комунальних закладах», – каже народна депутатка України Оксана Савчук.
   
  Нова амбулаторна хірургічна послуга уже доступна у міській дитячій лікарні. 

  Читайте також: У Тлумацькій лікарні відкрили оновлене хірургічне відділення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!