У Франківську відкрили спеціалізований клас із психології

 • Вчора, 12 березня, в Івано-Франківську відкрили спеціалізований клас із психології. Тут проходитимуть заняття студентів спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

  «З метою удосконалення вивчення нашими студентами психології, ми за підтримки наших партнерів із США відкриваємо новий спеціалізований навчальний клас. Тут проходитимуть практичні заняття, навчальні семінари, тренінги та вебінари, онлайн-конференції за участі не тільки студентів і викладачів коледжу, а й вчителів шкіл області, керівників навчальних та освітніх закладів»,- сказав під час відкриття творчої лабораторії директор Івано-Франківського коледжу, професор Юрій Москаленко.

  Доктор психологічних наук Джон Кук зазначив, що міжнародна програма з психології є успішною серед українських студентів.  Він також нагадав, що вона складається з трьох рівнів. Кожному з них присвячений окремий тренінг: «Виховання характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій» та «Лідерство». Після прослуховування кожного із тренінгів слухачі отримують відповідні сертифікати. Викладачі та студенти, котрі проходять усі три рівні навчання, отримують додатковий сертифікат тренера. Це дозволяє їм самостійно проводити тематичні тренінги. Американський психолог також підкреслив, що  програма буде розширюватися.

  «Творча лабораторія – це перший крок. Ми плануємо в подальшому створити на її базі Всеукраїнський центр дослідження характеру і обладнати його за найновішими технологіями. Тут зможуть навчатися і обмінюватися досвідом студенти, педагоги, науковці, психологи, керівники освітніх установ», – розповів Джон Кук.

  З навчальною програмою «Формування характеру» можна детальніше на сайті асоціації психологів Character International Inc та за посиланням – http://psychology-ifk.com/

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!