У Франківську відкрили Центр для учасників АТО та їх сімей «Нові крила» (фото)

Сьогодні, 14 жовтня, в Івано-Франківську відкрили Центр для учасників АТО та їх сімей «Нові крила».

Це один із перших центрів фізичної реабілітації для учасників бойових дій, де буде використовуватись новітня технологія – прикладна кінезіологія.

Центр створювали протягом останніх двох років учасники бойових дій, їхні дружини та волонтери. В центрі є масажні кабінети, обладнання для фізіотерапії, тренажерний зал та соляна кімната. Тут планують проводити тренінги, майстер-класи та заняття на тему відновлення здоров’я та сімейних стосунків. Основною родзинкою закладу є новітня методика – прикладна кінезіологія, яка в Україні стала відомою не так давно, хоча в світі її застосовують десятки років. При класичних массажах здійснюється мануальний вплив лише на зовнішні м’язи, а ті, що всередині, так і залишаються затисненими, що, в свою чергу, спричинює хронічні хвороби внутрішніх органів. За допомогою кінезіології ті м’язи, що всередині, можна і розслабити, і включати до звичного ритму роботи.

Тетяна Фреїшин, керівник ГО «Дружина воїна» розповіла, що дружини бійців, як це лише можливо, допомагали у створенні центру.

«Ми допомагали, не могли залишитися осторонь, бо ці центри дуже важливі. У нас в державі прийнято вважати, що постраждали лише військові – ні, допомога потрібна і дружинам, і дітям бійців», – каже Тетяна. 

Нагадаємо, що нещодавно франківським атовцям вручили ще 19 квартир.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!