У Франківську відновив роботу центральний ринок

Сектор продовольчих товарів Центрального ринку Івано-Франківська відновив роботу.

Адміністрація ринку повідомила, що вони забезпечили виконання профілактичних заходів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Також відбуватиметься контроль за дотриманням вимог та оперативне усунення порушень.

“Відвідувачам на вході в ринок проводять температурний скринінг та вказують на необхідність перебувати в засобах індивідуального захисту. Людям, у яких є видимі ознаки респіраторного захворювання (підвищена температура, кашель, нежить тощо),  відмовлять у доступі на територію ринку та рекомендуватимуть звернутися за медичною допомогою”, – йдеться у дописі.

Також на ринку відбуватиметься постійний контроль стану здоров’я працівників. На кожному вході встановлені диспансери з антисептиками. Дезінфекція контактних поверхонь має проводитись кожні 3 години тощо.

Відвідувачів ринку просять користуватися засобами індивідуального захисту,  дезінфікувати руки, дотримуватись дистанції та без необхідності не торкатись відкритих поверхонь.

Під час карантину на ринку працюють наступні відділи: овочі та фрукти; м`ясо та молоко; риба та морепродукти; бакалія; солодощі, делікатеси; хлібобулочні вироби.

Нагадаємо, стало відомо, скільки ринків запрацюють на Прикарпатті

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!