У Франківську відомий рок-гурт зняв кліп до нової пісні «Йду на війну» (ВІДЕО)

 • Зйомки відбулися в університеті ім. Короля Данила Галицького.

  Цвіт Кульбаби випустив кліп до пісні «Йду на війну» – для всіх українців, які вже не побачать вільну весну.

  Про це повідомила пресслужба групи, пише “Галицький кореспондент“.

  Цвіт Кульбаби презентував «Йду на війну» весною після того, як російська федерація розпочала війну з Україною. Як раніше повідомляв вокаліст Василь Марущак, для нього це не просто пісня – це крик душі, сльози, сум за сім’ями і дітьми, які не побачать вільну весну. Тому робота була присвячена українцям, які постраждали від війни.

  «Тепер ми презентуємо відеокліп до пісні про цю страшну українську історичну подію, яку буде пам’ятати не одне наше покоління і наступному розповідати. Не забудемо, не пробачимо! Смерть ворогам! Слава Україні – Героям Слава!», – зазначив Василь Марущак. Він додав, що режисером кліпу є відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський.

 • «Я відправив пісню Вікторові і він відразу запропонував ідею, яка мені сподобалась. А ще в той час на Прикарпатті перебував відомий оператор Юрій Барсук, який також зголосився приєднатися до співпраці! Оскільки Київ на кінець квітня залишався ще небезпечним місцем для зйомок, ми вирішили знімати у Івано-Франківську. Зйомки відбулися в найкращому і сучасному закладі Франківська – університеті ім. Короля Данила Галицького. Щодо ідеї кліпу, були різні варіанти і різні міста, але я був категорично проти знімати відеороботу на руїнах. Мене підтримав і Віктор Скуратовський», – розповів Василь Марущак.

  Читайте також: На реальних малюнках дітей про війну: з’явився кліп на пісню “Додому” від Kalush і Skofka (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!