У Франківську відслужили загальноміський молебень за вчителів та учнів

 • Сьогодні, 1 вересня, в Івано-Франківську до Архікатедрального собору Воскресіння Христового на спільну молитву зійшлося чимало учнів та вчителів франківських шкіл.

  Очолив молитву Владика Володимир Війтишин, після того, як взяв участь у молитві з учнями Католицької школи. Митрополит, у співслужінні настоятеля собору о. Юрія Новицького та канцлера Курії о. Віталія Федуна, відслужив молебень до Пресвятої Богородиці.

  У молитві взяло участь близько двох сотень школярів, разом з вчителями. Був присутній і Міський голова п. Руслан Марцінків.

  Звертаючись до шкільної молоді, Владика наголосив на важливості доброго навчання. На думку Митрополита, в кожній справі, за яку береться людина, варто просити Господнього благословення, щоби те діло було всім на користь.

  «З давніх часів ми маємо ту традицію, коли при поважних справах, просимо Божого благословення, починаючи свою працю з молитви. Дуже сьогодні радий, що ми з вами зустрілися в цьому соборі, щоби просити благословення для вас, дорога наша українська молоде! Навчайтеся і покладайте свою надію на Бога і Пресвяту Богородиці, тоді ви будете щасливі, маючи опіку з Неба. Ми вас усіх вітаємо і хочемо сказати, що віримо у вас, віримо, що у вас все вдасться і все буде дуже добре!», – привітав присутніх Митрополит Володимир.

  В свою чергу Руслан Марцінків відзначив важливість просити у Господа благословення на будь-яке діло.

  «Молитва – творить дива, тому з молитвою можна зробити чимало корисного як для себе, так і для суспільства», – переконаний міський голова

  В цей день настоятель Архікатедрального собору о. Юрій Новицький також відзначає свій день народження. В його адресу пролунали привітання від Митрополита та міського голови.

  Читайте також: Тисячі франківських дітей пішли до першого класу (фоторепортаж)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!