У Франківську відзначать 32-гу річницю аварії на ЧАЕС

 • Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську виконавчий комітет затвердив план заходів з відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

  Так, у рамках відзначення річниці відбудеться віче-реквієм. Для цього комунальників зобов’язали впорядкувати місце проведення панахиди за жертвами Чорнобильської катастрофи та встановити розети з державними прапорами з чорними стрічками біля пам’ятника.

  Також керівників підприємств, установ та організацій міста просять вшанувати постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, надати їм матеріальну допомогу та сприяти у вирішенні найбільш болісних проблем.

  Окрім того, департамент соціальної політики зобов’язаний надати матеріальну допомогу вдовам ліквідаторів та потерпілих, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

  Також на франківців очікує виставка-реквієм «Несе Чорнобильська мати цю планету… Це хворе дитя», година пам’яті «Трагедія України – Чорнобиль», лекція-концерт «Дзвони Чорнобильської трагедії», тематичний вечір «Гірчить Чорнобиль крізь роки» та ряд інших заходів.

  Читайте також: Запобігти. Ліквідувати. Померти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!