У Франківську відзначили Міжнародний день театру

27 березня – Міжнародний день театру, який щороку в нашому місті відзначається урочистим концертом на сцені Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Цьогорічний концерт розпочався зі звернення директора івано-франківського театру Ростислава Держипільського до акторів, працівників театру та глядачів, яких привітав зі святом та побажав натхнення від музи Мельпомени.

Також працівників театру із професійним святом привітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та представники влади.

Відтак розпочався концерт за участю відомих акторів театру, серед яких Світлана Овчарова, Олеся Пасічняк, Надія Левченко, Галина Баранкевич, Галина Талалай, Владислав Комарніцький, Тетяна Гірник та ін. Вони виконували пісні з вистав та просто світові хіти – здебільшого англійською мовою, адже саме такою, «англомовною», була фішка цьогорічного концерту.

12910772_945391392243671_1647100068_n

Також на сцені з театральними номерами виступили студенти третього курсу Інституту мистецтв та діти акторів і працівників театру.

 Ведучими концерту були актори Олексій Гнатковський, Євгеній Холодняк, Ігор Захарчук, Олексій Лейбюк.

Більшість концертних номерів відбулися у супроводі оркестру Івано-Франківського обласного муздрамтеатру під керівництвом головного диригента Богдана Курільця.

Наприкінці концерту Ростислав Держипільський вручив нагороду «Глядацьке око» найбільш активним та відданим глядачам театру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!