У Франківську вкотре пройде фестиваль “Global Village”

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франіквську розповіли про цьогорічний фестиваль “Global Village”.

Він відбудеться 11 лютого з 13.30 до 16.30 в Університеті Короля Данила. На гостей чекає спілкування з активною молоддю з інших країн, колоритна музика та яскраві виступи.

“Це вже 13 фестиваль, на який ми запрошуємо людей з різних країн. До нас завітало 25 волонтерів з Єгипту, Туреччини, Алжиру та Індонезії. Ми хочемо зробити цей захід дуже домашнім”, – каже віцепрезидент молодіжної організації AISEK Анна-Софія Космірак.

Відвідувачі матимуть змогу особисто поспілкуватися з учасниками і дізнатися більше про представлені на фестивалі країни.

“Ми будемо представляти їжу, напої та одяг з Індонезії, а також кожен зможе дізнатися більше про традиції моєї країни. Я дізналася про цей фестиваль у моєму коледжі. У Івано-Франківську я викладаю англійську мову для діток на волонтерських засадах, це триває шість тижнів”, – розповіла представниця з Індонезії Наташия Падмадумі.

Нагадаємо, що «Global Village» – унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом із представниками різних країн світу. Представники різних країн демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції! Фестиваль створює платформу для культурного обміну, навчає мислити глобально, руйнує всі стереотипи та розширює світогляд.

Вхід на фестиваль вільний.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!