В Івано-Франківську влада ігнорує прохання активістів щодо звіту директора парку

 • До таких висновків дійшов депутат Івано-Франківської обласної ради, активіст ГО «Поступовий гурт франківців» Сергій Адамович.

  В середині грудня минулого року він надіслав депутатський запит до міської ради. У ньому депутат підняв питання дитячого екомайданчика, який встановила ГО «Поступовий гурт франківців» завдяки грантовому проекту. Майданчик передали на баланс Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка. Однак після відкриття дитячого майданчика активістам почали скаржитися мешканці міста, що адміністрація парку не забезпечує його функціонування.

  Директор міського парку Володимир Ротару у відповідь на неодноразові телефонні звернення запевняв, що все це вигадки людей. Але на даний момент на майданчику відсутні гойдалки і канат…

  У зв’язку з цим поступовці попросили міську владу за їх участі заслухати звіт про роботу керівництва Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка.

  Днями Сергій Адамович отримав відповідь. У ній – заступник директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Олег Федоренко повідомляє Адамовичу про те, що вони зобов’язали Івано-Франківський парк культури та відпочинку утримувати екомайданчик у належному санітарному стані… На жаль, депутат не отримав відповіді на свої запитання щодо звіту керівника парку Володимира Ротару.

 • 12506665_1046696998723998_1694625194_n

  До слова, франківські депутати вже кілька років обіцяють перевірити діяльність Володимира Ротару.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!